Gotowce inwestycyjne – profesjonalne wykończenie pod wynajem.

Gotowce inwestycyjne to coraz częściej wybierany przez Polaków model inwestowania w nieruchomości. Gwarantują one stały, dość wysoki zysk z inwestycji, a także relatywnie niskie koszty inwestycji. Reagując na rosnące zainteresowanie na rynku, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów. Dlatego korzystając z naszego doświadczenia, wprowadziliśmy do naszej oferty kompleksowe wykańczanie gotowców inwestycyjnych. Dlaczego to właśnie oferta firmy Olkam powinna cię zainteresować?

Gotowce inwestycyjne – na czym to polega?

Idea gotowca inwestycyjnego polega na tym, by zmaksymalizować zyski, w porównanie do nakładu środków na inwestycję. W dobie rosnącej popularności tzw. flipów i związanej z nimi konkurencji wielu inwestorów narzeka na trudności w znalezieniu niewielkiego mieszkania, w które można by zainwestować środki, by następnie sprzedać z zyskiem. Decydując się na wykonanie i sprzedaż „gotowca inwestycyjnego” wchodzi się niejako na nowy rynek – przede wszystkim poszukuje się większych, czyli przy okazji mniej popularnych mieszkań, których cena za metr kwadratowy potrafi być wyraźnie niższa, niż np. kawalerek. Takie mieszkania następnie dzieli się „na pokoje” i wynajmuje kilku lokatorom – często pokoje w jednym mieszkaniu wynajmować może 3,4 czy 5 różnych osób, dzięki czemu koszty z wynajmu znacznie przekraczają wynajem mieszkania jako całości. 

Gotowce pod inwestycje w Radomiu

Gotowce inwestycyjne – dobry sposób na biznes?

W Polsce nie brakuje osób dysponujących większymi środkami, które poszukują możliwości osiągnięcia wyższych stóp zwrotu, niż te z wynajmu lub lokat. I właśnie dla nich przygotowuje się gotowce inwestycyjne. Odremontowane, umeblowane i wynajęte na podstawie długoterminowych umów mieszkania odsprzedaje się osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom, chcącym zainwestować nadwyżki finansowe w bezpieczne aktywa o dużej stopie zwrotu. 

Z przygotowaniem takiego gotowca inwestycyjnego wiąże się jednak kilka trudności – m.in. trzeba znaleźć dobrze wycenione mieszkanie, które będzie stanowiło dobrą bazę do inwestycji. Takich mieszkań jest całkiem sporo – głównie wśród dużych rozmiarowo kamienic i mieszkań wykonanych w starszym budownictwie. Jednak nawet znalezienie taniego mieszkania nie gwarantuje sukcesu – potrzeba również sprawnego zespołu, który profesjonalnie zrealizuje planowaną inwestycję. I tu właśnie jest miejsce na naszą ofertę!

Gotowiec inwestycyjny Radom

Gotowce inwestycyjne – profesjonalne wykończenie pod wynajem

Nasza oferta adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby przerobić posiadane mieszkanie na tzw. gotowiec inwestycyjny. Dzięki nabytemu doświadczeniu w tego typu projektach jesteśmy w stanie zaoferować swoją pomoc na każdym etapie inwestycji – z oceną opłacalności inwestycji włącznie! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie mieszkania muszą być wykończone według tych samych standardów – dlatego nasza oferta zawiera w sobie kilka różnych pakietów wyposażenia i wykończenia – od luksusowych, do bardziej ekonomicznych rozwiązań. Dzięki temu bez problemu uda nam się zaproponować rozwiązanie trafiające w twoje potrzeby, jak i przeznaczony budżet. 

Doświadczenie w branży meblarskiej, a także przy adaptacji i przeróbek różnego rodzaju pomieszczeń (hotelowe, biurowe, mieszkalne) oraz wykwalifikowana kadra pracownicza, pozwalają nam na oferowanie usług najwyższej jakości – niezależnie od planowanego rozmieszczenia wnętrz i liczby pomieszczeń. Wykańczając gotowce inwestycyjne, wykorzystujemy nasze kontakty biznesowe z dostawcami materiałów wykończeniowych, urządzeń sanitarnych, a nawet AGD, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować bardziej konkurencyjne ceny. Wśród świadczonych przez nas usług znajduje się wykonanie trójwymiarowego projektu, dostarczenie materiałów wykończeniowych, chemia budowlanej, a także wszystkich innych niezbędnych materiałów pomocniczych. Wybierając jeden z proponowanych przez nas pakietów, masz całkowitą pewność, że twój gotowiec będzie wykonany dokładnie według umówionych standardów i będzie wyglądał tak, jak w projekcie. My zajmiemy się wszystkim, gwarantujemy wykonanie prac w terminie, a na wykonaną pracę i wykorzystane materiały dajemy gwarancję. A na koniec wszytko posprzątamy – tak, by pokoje były od razu gotowe do zamieszkania!

Czy warto? Przekonaj się sam!

Zastanawiasz się, czy dobrze wykonamy twój gotowiec inwestycyjny? Nie musisz wierzyć nam na słowo – przekonaj się sam. Na naszej stronie https://www.olkam.pl/wykonczenia-pod-klucz.html  znajdziesz niektóre, spośród zrealizowanych przez nas projektów. Na własne oczy możesz przekonać się, jak może wyglądać twoja przyszła inwestycja!

Gotowce inwestycyjne Radom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *