Kompleksowe wykończenia pod klucz – czy to się opłaca?

Kompleksowe wykończenia pod klucz – czy to się opłaca? – zastanawia się wiele osób, stojących przed etapem wykańczania swojego domu lub biura. Urządzanie przestrzeni mieszkalnych i innych to niemałe wyzwanie. Łatwo pogubić się w mnogości ofert, wariantów i firm realizujących tego typu usługi. W całym procesie budowy domu wykańczanie wnętrz to swego rodzaju wisienka na torcie, która pochłania dużą część budżetu i wymaga wysiłku i dużej ilości czasu. Zakup materiałów, mebli sprzętu AGD to niemałe koszty. Do tego dochodzi konieczność „dogrania” terminów z poszczególnymi dostawcami i wykonawcami. Wszystko to może przyprawić o niemały ból głowy.

Nasza Firma Olkam wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferuje kompleksową pomoc w wykańczaniu domów, mieszkań oraz pomieszczeń biurowych i hotelowych. Naszą usługę nazwaliśmy „wykończenia pod klucz„, ponieważ w Państwa ręce finalnie oddajemy urządzone i gotowe do zamieszkania pomieszczenia. Jeśli zastanawiają się Państwo, czy to się opłaca? Udowadniamy, że tak.

Kompleksowe wykończenia pod klucz, czyli czas to pieniądz

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach, pomimo wielu działających w branży wykończeniowej firm, bardzo trudno jest znaleźć kilka firm i dopasować terminy tak, aby poszczególni wykonawcy zajęli się kolejno urządzeniem kuchni, wykończeniem wnętrz, wyposażeniem łazienki w armaturę sanitarną, itd. Konieczność poszukiwania kilku firm, w których możliwe terminy realizacji są znacznie zróżnicowane, mocno rozciąga w czasie całkowite wykończenie pomieszczeń, a co za tym idzie opóźnia wprowadzenie się przez właścicieli.

Kompleksowa oferta naszej Firmy Olkam opłaca się ponieważ z nami oszczędzają Państwo czas. Wybierając nasze usługi, w praktyce wygląda to w ten sposób, że jedna fachowa firma zajmuje się wszystkim, co powinno zostać wykonane. Gwarantujemy w ten sposób większą terminowość i o wiele lepszą kontrolę nad całym projektem wykańczania. Sprawnie przechodzimy poprzez kolejne etapy, koordynując zamówienia i dostawy, dzięki czemu nie tracą Państwo czasu na oczekiwanie na kolejnych fachowców.

W naszej gestii leży dostarczenie wszystkich potrzebnych materiałów i wykonanie wszystkich, zaplanowanych prac wykończeniowych. Poszukiwanie pomysłów na aranżację pomieszczeń, szukanie wykonawców, zamawianie i odbieranie materiałów i mebli to bardzo czasochłonne zajęcie. Korzystanie z naszych usług opłaca się, gdyż nasz Klient nie musi się tym zajmować.

Zrealizowane projekty

Oferta dla każdego – czy to się opłaca?

Jak wynika z badań rynkowych, wykończenie domu stanowi 35% wszystkich kosztów budowy. Rozumiemy, że nasi Klienci dysponują różną wysokością budżetu na wykończenie. Wychodząc naprzeciwko Państwa potrzebom i możliwościom finansowym oferujemy kilka pakietów, nazywanych przez nas „Mieszkanie pod klucz”. Są to warianty: Basic, Basic+, Premium, Premium+ oraz Exclusive. Można zapoznać się z nimi pobierając z naszej strony internetowej specjalnie przygotowany dla naszych Klientów katalog dostępnych pakietów (http://www.olkam.pl/oferta/wykonczenia-pod-klucz.html). Znajdą tam Państwo specyfikację poszczególnych pakietów oraz proponowane przez nas wyposażenie zgodne z pakietem, który Państwa interesuje. Zaaranżujemy każdą przestrzeń Państwa mieszkania, domu lub biura, dostosowując materiały, akcesoria oraz cenę do Państwa indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Nasi klienci na każdym etapie realizacji naszych usług mają pełną kontrolę nad postępem pracy oraz gwarancję, że koszty nie ulegną zmianie, znacznie przekraczając ich skrupulatnie zaplanowany budżet. Działamy zgodnie z konkretnym, zaakceptowanym przez Państwa planem i ustalonym budżetem w ramach danego pakietu. Nasze fachowe ekipy wykończeniowe pracują sprawnie, a efektem finalnym jest funkcjonalnie i estetycznie zaaranżowana przestrzeń. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej galerię wybranych, zrealizowanych przez nas zleceń.

Przykładowe realizacje

W rękach profesjonalistów

Powierzając wykończenie domu czy mieszkania wykonawcom, klienci spodziewają się nie tylko terminowości i przystępnych cen, ale także profesjonalizmu. Za opłacalnością naszej oferty kompleksowego wykańczania pod klucz przemawia fakt, iż w naszych szeregach pracuje zespół profesjonalistów, którzy odpowiednio zatroszczą się o powierzone nam przestrzenie. Potwierdzają to liczne polecenia i nowe zlecenia, które regularnie realizujemy. Jednocześnie współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami materiałów wykończeniowych, urządzeń sanitarnych i sprzętu AGD. Korzystanie z naszych usług opłaca się, ponieważ troszczymy się o wysoką jakość produktów, z których korzystamy oraz usług, które realizujemy.

Dla naszych Klientów przewidujemy gwarancje na wykonane prace, a po ich zakończeniu przeprowadzamy kompleksowe sprzątanie. „Mieszkanie pod klucz” to nie jest slogan ani chwyt marketingowy, ale realny stan, jaki pozostawiamy po sobie. Na naszych Klientów czeka przestrzeń domowa gotowa przyjąć nowych mieszkańców. O profesjonalizm troszczymy się realizując każdy z pakietów, począwszy od podstawowego Basic, a skończywszy na wariancie Exclusive dla najbardziej wymagających Klientów. Swoją renomę zbudowaliśmy w ciągu 15 lat działania naszej firmy. Zdobyte doświadczenie sprawia, że warto nam zaufać. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są dla nas najlepszą reklamą i potwierdzeniem opłacalności i zasadności korzystania z naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, aby mogli się Państwo sami przekonać, że nasze usługi naprawdę się opłacają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *