Wykończenia pod klucz – usługa z której warto skorzystać

Wykończenia pod klucz kojarzą się nam zwykle z długotrwałym i wyczerpującym procesem, pochłaniającym sporo czasu i energii. Przygotowanie projektu, znalezienie odpowiedniej ekipy remontowej, zakup materiałów i wyposażenie wnętrza – wszystko to niekiedy przerasta nasze chęci i możliwości. Czy zawsze musi tak to wyglądać? Niekoniecznie.

Nasza firma Olkam proponuje Państwu łatwiejsze rozwiązanie. Świadczymy usługi w zakresie projektowania wnętrz oraz kompleksowego wykańczania mieszkań, biur i pomieszczeń hotelowych pochodzących od dewelopera. Możemy zaaranżować każde wnętrze dopasowując wszelkie elementy wykończeniowe, a także proponowaną cenę usług do Państwa wymogów estetycznych i finansowych. Prowadzimy współpracę z renomowanymi dostawcami materiałów, sprzętu AGD i urządzeń sanitarnych. Wybierając naszą ofertę otrzymają Państwo w pełni wyposażone pomieszczenia, gotowe do zamieszkania. Dlaczego warto z niej skorzystać – o tym w dalszej części tekstu.

Co dokładnie oznacza „wykończenie pod klucz”?

Określenia tego używa się opisując mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. W przeciwieństwie do mieszkań w stanie surowym nie ma tutaj konieczności jego wykańczania, czy też wykonywania nawet niewielkich robót. Oznacza to położone podłogi, pomalowane ściany, gotową kuchnię z zamontowanymi w niej meblami oraz przygotowane do użytku inne pomieszczenia.

Jakie korzyści daje wykończenie mieszkania pod klucz?

W krajach zachodnioeuropejskich wykończenia pod klucz są już prawie standardem, w Polsce – stają się coraz bardziej popularne. Głównym atutem tej usługi jest kompleksowość. Nasza firma oferuje Państwu systemowe rozwiązanie, które obejmuje opracowanie trójwymiarowego projektu, zakup materiałów i fachową realizację robót. Dzięki temu nie trzeba poświęcać czasu na poszukiwanie wykonawców do realizacji poszczególnych etapów prac wykończeniowych, ani koordynować terminów. Na etapie projektowania nasz architekt dołoży wszelkiej staranności, aby uwzględnić potencjał Państwa mieszkania, gwarantując zarazem jego funkcjonalność. Następnie do pracy przyłącza się koordynator, który czuwa na standardem wykonywanych zadań i ich terminowością. Wraz z architektem wybierają oni materiały wykończeniowe i wyposażenie, mając na uwadze ich jakość, charakter wnętrza oraz budżet klienta. Zapewniamy wykonanie całościowej usługi w zaplanowanym czasie, skrupulatnie przestrzegając przyjętego harmonogramu. Po zakończeniu prac przeprowadzamy gruntowne sprzątanie wyremontowanego wnętrza, przekazując Państwu mieszkanie gotowe do użytkowania.

Jedna usługa w kilku wariantach                       

Uwzględniając zróżnicowane możliwości finansowe klientów, przygotowaliśmy dla Państwa 5 pakietów mieszkań pod klucz: Basic, Basic+, Premium, Premium+ oraz Exclusive. Różnią się one między sobą standardem. Ofertę zamieściliśmy w katalogu, który jest dostępny na naszej stronie internetowej (http://www.olkam.pl/oferta/wykonczenia-pod-klucz.html). Znajduje się w nim zestawienie wszystkich pakietów wraz z wchodzącym w ich skład wyposażeniem. Mogą się tam Państwo również zapoznać z dotychczas zrealizowanymi przez nas przedsięwzięciami. Nasze propozycje bazują na panujących obecnie trendach związanych z aranżacją wnętrz i nowatorskich rozwiązaniach technicznych. Każda z nich może się niebawem stać indywidualnym projektem Państwa wnętrza.

Wykończenia pod klucz warto zlecić profesjonalistom

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 15 lat. W tym okresie poszerzyliśmy swoją działalność od produkcji mebli do projektowania wnętrz i kompleksowych usług wykończeniowych. Posiadamy profesjonalną kadrę pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym, którzy zdolni są spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Świadczą o tym liczne rekomendacje od zadowolonych klientów, dzięki którym stale pozyskujemy nowych odbiorców naszych usług. Na wszystkie zrealizowane prace udzielamy gwarancji.

Wykończenia pod klucz Radom

Czy wykończenie mieszkania pod klucz to opłacalna inwestycja?

Można pokusić się o wyliczenie, że wykończenie mieszkania pod klucz wynosi mniej więcej 10% wartości nieruchomości. Cena ta obejmuje koszty projektu, wykonawstwo robót oraz logistykę. Decydując się na wariant samodzielnego wykonania prac wykończeniowych muszą Państwo jednak również pokryć koszty transportu materiałów ze sklepu. Zlecając wszystkie wspomniane powyżej zadania jednej firmie zyskuje się gwarancję jakości, a koszty ich wykonania mogą być podobne. Ponadto przez cały okres współpracy z nami mają Państwo pewność stabilności kosztów, które znacząco nie naruszą przeznaczonego budżetu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą wykończenia pod klucz, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy solidne wykonanie usług na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *