Szafy wnękowe na wymiar w Studio Olkam Radom

Szafy wnękowe na wymiar lub garderoby pozwalają na pełne wykorzystanie powierzchni w danym pomieszczeniu, od podłogi aż po sam sufit.

Jest to niezwykle funkcjonalne i nowoczesne rozwiązane, dzięki któremu mieszkanie staje się przytulne i komfortowe. Projektowane przez Olkam Radom szafy wnękowe będą najlepszym rozwiązaniem dla Państwa i całej rodziny. Oprócz komfortu użytkowania w każdym dniu, zyskają Państwo gwarancję, że każda szafa wnękowa wykonana przez naszą firmę, zmieści wszystkie ubrania, które do tej pory nie miały swojego miejsca w domu.

Naszą firmę cechuje przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość wykonania, szeroki wybór materiałów, kolorystyki, bezpłatny pomiar, projekt, wycena oraz transport materiałów.

W Radomiu tworzymy szafy wnękowe z pasją. Doradzimy Państwu jak dobrze zaaranżować i wykorzystać przestrzeń w Państwa mieszkaniu.

Szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi lub składanymi na systemach Komandor, Hettich, Laguna wykonywane są w Radomiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z atrakcyjnych cen.

Wypełnienie drzwi, płyta meblowa, szkło z grafiką, lakobel, lakomat, mdf lakier, panele firmy Proform, i inne

Wyposażenie kosze, wieszaki na spodnie, pantografy, szuflady, półki na buty – firm PEKA, REJS, AMIX,

Dodatkowe wyposażenie – oświetlenie w półkach, bokach lub  obrzeżu pcv,